22 Kasım 2012 Perşembe

Library of Stuff

Merhaba,

Sizlere bir arkadaşımın projesini tanıtmak istiyorum. Bu proje bir yarışma için hazırlandı. İstanbul'da yapılan yarışmada birinci seçildiler ve uluslararası yarışmaya katılmaya hak kazandılar. İşte kendi ağzından yarışma, hazırlık süreci ve yaşananlar... Daha fazlası için şahsi blogunu takip etmek istersenizzzzz: Ağaç Evde Bir Peri 

Gecen haftasonu, Library of Stuff projemizle Istanbul Startup Weekend birincisi olduk. Önumuzdeki hafta boyunca Global Startup Battle denilen bir oluşumda uluslararası olarak yarışıyoruz.


Library of Stuff, online ve mobil hizmet sunan ve kar amacı gütmeyen bir platform. Ödunç alma ve ödünç verme esasına dayanan bu projede, siteye üye olarak ihtiyacınız olan bir ürünün çevrenizde en yakın kimde olduğunu bulabilecek, almakta kararsız olduğunuz ürünleri deneyebilecek ya da elinizdeki eşyaları komşularınızla, arkadaşlarınızla ve hatta yabancılarla paylaşabileceksiniz. Ürünlerin bir kenarda tozlanmasi yerine yeniden hayat bulmalarını sağlayarak tüketimi azaltmak ve doğaya katkıda bulunmak da hedeflerimizden biri.

22 Kasım ve 28 Kasım arasında gerçekleşecek ve ilk 15in facebook halk oylaması ile belirlendiği Global Startup Battle'da videomuza oy vererek bizi desteklemek için bir hafta boyunca her gün (olmadı hafta boyu aklınıza geldikçe) yapmanız gerekenler şöyle:


  1. http://bit.ly/GlobalStartupBattle Facebook sayfasını açın ve beğenin.
  2. Library of Stuff videosunu bulun. ( ya da direk buraya tıklayın http://bit.ly/VXsjPA)
  3. “Vote” tuşuna basarak oy verin!
Fikri çok pek çok beğendim derseniz de Facebook sayfamızı beğenip paylaşabilirsiniz: www.facebook.com/Libraryofstuff

Websitemizi ziyaret ederek gelişmelerden haberdar olmak icin eposta adresinizi bırakmayı unutmayın!: www.lofstuff.co

Şimdiden teşekkürler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder